1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. W przyszłą niedzielę z racji uroczystości św. Jana Chrzciciela o godz. 17.00 Msza św. w intencji zbiorowej.
  3. W środę Ks. Biskup Józef Wróbel na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich bliskich w poniedziałek o godz. 19.00.
  4. W piątek o godz. 9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży w poniedziałek o 19.00 lub wtorek o 18.30 jak również w inne dni podczas adoracji od godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej o godz.15.00
  6. Dzisiaj nabożeństwa poświęcenia pól o godz. 18.30 w  Świdniczku oraz na Zadębiu. Natomiast w przyszłą niedzielę w  niedzielę  (24 czerwca) o godz. 18.30    Grodzickiego cz. I, Zabytkowa, Pliszczyńska, Lipeckiego oraz Grodzickiego cz. II, Torowa, Naftowa, Wiertnicza.
  7. Po zakończeniu roku szkolnego w dniach 25-30 czerwca w Pliszczynie odbędą się już po raz 25 Sercańskie Dni Młodych. Zachęcamy młodzież naszej parafii do skorzystania i udziału w tym spotkaniu. W tym roku gośćmi będą: Janek Mela, Dariusz Malejonek, zespół „niemaGOtu”. Ulotkę z informacjami i zasadami udziału można wziąć w zakrystii.
  8. Składamy podziękowanie za złożone na budowę dzwonnicy.