1. Dziś – piętnasta niedziela w ciągu roku. Przyszliśmy na Mszę Świętą niedzielną, aby opowiedzieć się za Chrystusem i oddać chwałę Bogu. Serdecznie pozdrawiamy i witamy gości którzy przyjechali do swoich bliskich. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.
  2. Wciąż trwają zapisy na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  3. W sali maryjnej jest jeszcze możliwość nabycia szkaplerzy. Obrzęd nałożenia szkaplerza dla zainteresowanych będzie dzisiaj na Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Zapowiedzi przedślubne:
Dorota Małgorzata Oleszczuk panna z parafii tutejszej i Paweł Sagan kawaler z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie – zapowiedź druga
  1. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Aleksandra Oleszczuka oraz śp. Marii Rogalnej. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.