1. W dzisiejszej Ewangelii uczniowie rozpoznali Zmartwychwstałego Chrystusa dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb. Rozpoczynający się dzisiaj w Kościele tydzień biblijny, niech także nas zachęci do osobistej, częstej lektury słowa Bożego.
  2. W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna będzie czynna tylko po Mszy św.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych na próbie w sobotę o godz. 15.00
  4. Zapowiedzi przedślubne:
Justyna Kaczor panna z parafii tutejszej i Damian Jasielski kawaler z parafii św. Józefa w Świdniku – zapowiedź druga.
Dawidek Monika panna z parafii tutejszej i Paweł Pluta kawaler z parafii tutejszej – zapowiedź druga.
Dorota Szymczak panna z parafii tutejszej i Marek Niedziela kawaler z parafii w Błoniu – zapowiedź druga.
Natalia Flis panna z parafii tutejszej i Tomasz Maczulski kawaler z parafii św. Krzyża w Lublinie – zapowiedź druga.
Natalia Tkaczyk panna z par. św. Józefa w Łęcznej i Łukasz Pokrzywa kawaler z parafii tutejszej – zapowiedź druga.
Aleksandra Jakubaszek panna z par. tutejszej i Kubera Piotr kawaler z parafii Niemce – zapowiedź pierwsza
  1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: śp. Dariusza Skowronka z ul. Zadębie . Polećmy jego duszę Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek…